هلدینگ آفرینش حامی یک رویداد ملی شد

هلدینگ آفرینش که در آینده‌ای نزدیک مجموعه گردشگری، رفاهی و تفریحی هرمز را به زودی احداث خواهد کرد، به همراه چند شرکت‌ تابعه‌اش «رضوان کیش» و «شرکت ساختمانی والکان» حامیان اصلی جشنواره روز ملی خلیج فارس در جزیره زیبای هرمز شد. این همایش طی دو روز هشتم و نهم اردیبهشت ماه در جزیره هرمز برگزار شد و برنامه‌های متنوعی چون همایش هرمزشناسی، همایش پیاده روی، مسابقه عکاسی، مسابقه شنا و ماهیگیری، تجلیل از خانواده شهدای خلیج فارس، شب شعر و… را شامل می‌شد.

فرش خاکی خلیج فارس با استفاده از سنگ‌ها و ماسه‌های رنگی هرمز توسط هنرمندان ساخته شد و کودکان هرمزی در دایره‌ای دور این فرش حلقه زدند. مراسم تجلیل از دریانوردان قدیمی نیز همراه با موسیقی بومی در قلعه پرتغالی ها برگزار شد. برگزاری راهپیمایی مردمی بخش دیگری از این جشنواره بود. در پایان این جشنواره با استقبال بسیار خوب مردم هرمز برگزار شد، مراسم قرعه کشی با حضور مقام‌های رسمی هرمز و بندر عباس و افراشتن پرچم انجام شد.

جشنواره روز ملی خلیج فارس به مناسبت سالروز آزادسازی جزیره هرمز از اشغال پرتغالی‌ها برگزار شد و «دیدارنیوز» گزارش‌های مربوط به این جشنواره را که با استقبال مردمی مواجه شده است را پوشش داد.

بازتاب خبری این جشنواره در دیدارنیوز:

https://www.didarnews.ir/fa/news/164571