مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در دیدارنیوز برگزار شد

در ابتدای این نشست که در تاریخ 17 مرداد ماه و روز خبرنگار برگزار شد، خانم نسیم قاضی‌زاده مدیر روابط عمومی هلدینگ آفرینش ضمن خوشامدگویی به حاضرین در نشست، ابراز خوشحالی از برگزاری مراسم هرچند کوچک روز خبرنگار کرد و گفت: مایه خوشوقتی است که یک هلدینگ بزرگ اقتصادی لزوم پرداختن به فعالیتهای رسانه ای را درک کرده و یک پایگاه تحلیلی خبری در مجموعه دارد. خوشبختانه دیدارنیوز فعالیت رو به رشدی دارد و علیرغم تعداد نیروهای کم، همپای بسیاری از رسانه‌هایی که تعداد نیروهای زیادتری دارند حرکت کرده و در بسیاری از موارد از آنها عبور کرده است.

در ادامه مهندس حسن محمدیان، مدیرمسئول دیدارنیوز ضمن تبریک روز خبرنگار و تشکر از تیم پایگاه خبری تحلیلی دیدار درباره شکل گیری این رسانه صحبت کرد و درباره عشق به کار رسانه گفت. محمدیان همچنین درباره لزوم فرهنگ‌سازی که به واسطه فعالیت رسانه اتفاق میافتد صحبت کرد و ضمن مرور فعالیت های دیدارنیوز درباره اینکه تیم دیدار یک خانواده صمیمی هستند که غم و شادی‌شان به هم آمیخته شده. اکنون شش سال از فعالیت دیدار می گذرد و ما علیرغم تمام چالش ها، با جان و دل و همان شور و نشاط روزهای اول به کار مشغولیم.

سپس آرش راهبر سردبیر دیدارنیوز درباره فعالیت‌های این رسانه و تأثیراتی که جریانات اخیر کشور بر رسانه ها گذاشت و و در عین حال عملکرد دیدار صحبت کرد. سپس با اشاره به پیشرفتی که در حال حاضر در زمینه تلویزیون دیدار، کانال یوتیوب و گفتگوهای پربازدید این پایگاه خبری روز خبرنگار را تبریک گفت.

سپس محمدمهدی تولایی سردبیر اسبق دیدارنیوز نیز ضمن مرور خاطراتش در دیدارنیوز و اثربخشی فعالیت رسانه ای حتی در دورافتاده‌ترین روستاها صحبت کرد و به دوران طلایی کار در دیدار اشاره کرد و گفت که همچنان خود را عضوی از خانواده دیدار می‌داند و علیرغم فعالیت در دیگر مجموعه های هلدینگ آفرینش احساس تعلق خاطر به این مجموعه دارند.

سپس در فضای صمیمانه این نشست، هرکدام از خبرنگاران به صحبت و بیان خاطرات پرداختند، همچنین از سوی مدیریت  از خبرنگاران دیدارنیوز تقدیر شد.