صادرات و واردات گوشت و صیفی‌جات در شرکت توسعه و رشد تجارت هرمس

صادرات 36 امین محموله صیفی‌جات در سال جاری از ایران به روسیه، توسط شرکت توسعه و رشد تجارت هرمس انجام شد

شرکت توسعه و رشد تجارت هرمس که در حوزه صادرات و واردات فعالیت دارد، موفق به صادرات 36 امین محموله صیفی‌جات در سال جاری از ایران به روسیه شده است. این در حالیست که با آغاز فصل تابستان و گرمای هوا، کیفیت صیفی‌جات به دلیل سوختگی کاهش می یابد و صادرات را با چالش رو‌به‌رو می‌کند. لذا با نظارت دقیق تیم جوان و متخصص، این شرکت موفق شد تا محموله صادراتی را سالم و باکیفیت به کشور روسیه ارسال کند.

همچنین  محموله 65 تنی خوراک ماهی کپور وارد کشور قرقیزستان شد. این محموله یازدهمین صادرات خوراک ماهی توسط شرکت توسعه و رشد تجارت هرمس است. شرکت توسعه و رشد تجارت هرمس که فعالیت حرفه‌ای خود را به طور رسمی از سال 1400 آغاز کرده است، تاکنون با بهره‌گیری از نیروی متخصص و جوان خود توانسته در امر صادرات و واردات کشورهای حوزه CIS به‌خصوص روسیه و قرقیزستان به موفقیت‌های چشمگیری دست یابد.

محصولات صادراتی این شرکت به کشورهای فوق‌الذکر عبارتند از : انواع صیفی‌جات، میوه، خرما، خوراک ماهی، بلور و شیشه و شیرآلات

عقد قرارداد تامین و واردات گوشت گرم از روسیه توسط شرکت توسعه و رشد تجارت هرمس

همچنین به موجب قراردادی که  بین شرکت‌های توسعه و رشد تجارت هرمس و گسترش توسعه گری پردیس به امضا رسید؛ مقرر شد شرکت هرمس طی مدتی مشخص 500 تن گوشت گرم لاشه گوسفندی را جهت توزیع در میادین استان تهران، وارد کند.

گفتنی است این قرارداد قابلیت تمدید و افزایش حجم تا 2000 تن را نیز داراست و شرکت توسعه و رشد تجارت هرمس قدم به قدم در مسیر افزایش سقف فعالیت وارداتی خود است.

این شرکت که پیش از این هم در دو ماه گذشته، میزان 300 تن گوشت قرمز به صورت لاشه گرم گوسفندی به میادین توزیع گوشت قرمز عرضه کرده بود، تلاش دارد با واردات گوشت گرم از کشور روسیه کاهش 20درصدی قیمت گوشت مصرف کننده در ایران را به انجام برساند.