شرکت پخش سلام به مجموعه شرکت‌های هلدینگ آفرینش افزوده شد

روز دوشنبه هشتم اسفندماه، شرکت پخش سلام با مدیرعاملی آقای اسعدی، کارش را به صورت رسمی طی امضای یک قرارداد، به عنوان یکی از شرکت‌های تابعه هلدینگ آفرینش آغاز کرد. حوزه فعالیت‌های این شرکت در زمینه فروش، پخش مویرگی و توزیع محصولات هلدینگ، همچنین محصولات برندهای معتبر و به نام خواهد بود.

همچنین پس از گذشت چند روز از امضای این قرارداد، جشن همکاری و ادغام دو شرکت پویا پخش و سلام برگزار شد.

در این مراسم که با حضور اعضای هییت مدیره، مدیران ارشد و  کلیه پرسنل دو شرکت برگزار شد ضمن آشنایی دو تیم، شرح مختصری از فعالیتهایی که در دو شرکت انجام شده داده شد و آشنایی کامل همکاران دو مجموعه انجام شد.

در ادامه این مراسم مهندس پویان حقانی سهامدار شرکت پخش «سلام » با تاکید بر همدلی و هم افزایی ناشی از این مشارکت  از محسنات و فواید این همکاری گفت و  هدف نهایی از این مشارکت را رسیدن به جایگاه برتر «سلام» در بین شرکتهای پخش عنوان کرد.

حقانی افزود: شرکت پخش «سلام» با سرمایه‌گذاری هلدینگ آفرینش و هوراد به دنبال بهره گیری از تکنولوژی روز، هوشمند سازی و استفاده از ابزارهای برتر در حوزه آی تی در صنعت پخش بوده و انشالله با توسعه نرم افزار B2B «سلام» طرحی نو و اقدامی جدید در حوزه آی تی محور کردن صنعت پخش صورت خواهد گرفت.

در ادامه دکتر آزاده بهرامی ضمن معرفی هلدینگ آفرینش و هلدینگ تخصصی آریا تجارت با بیان توضیحاتی درباره اهمیت شرکت پخش در تکمیل زنجیره فعالیت شرکتهای مجموعه پرداخت و درباره محصولات تولیدی هلدینگ آریاتجارت، شرکت مانی مان و همچنین محصولات آتی تولیدی توضیحاتی ارایه داد.