رضوان کیش در نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی کارمانیا

این نمایشگاه که  ۵ تا ۹ آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی جنوب شرق کرمان برگزار شد. میزبان مهمانان ویژه ای همچون اقای ندایی مدیر کل تسهیلات وزارت گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع بود ایشان ضمن بازدید از غرفه هلدینگ آفرینش و آشنایی با فعالیت‌ها و پروژه‌های در دست اقدام هلدینگ آفرینش گفت: ما آمادگی هرگونه همکاری را با هلدینگ آفرینش داریم.

 

در این نمایشگاه، غرفه هلدینگ آفرینش با دو شرکت رضوان کیش و فرش نفیس آفرینش حضوری موثر و چشمگیر داشت و توانست علاوه بر کسب عنوان بهترین غرفه نمایشگاه، به ایجاد و تقویت ارتباطات با مقامات گردشگری در سطح کشور و استان دست یابد.

در نخستین روز از نمایشگاه سراسری کارمانیا، دکتر فداکار استاندار کرمان به همراه هیئت همراه از غرفه های هلدینگ آفرینش بازدید کرد. مدیرکل گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی استان کرمان در بازدید از غرفه هلدینگ آفرینش از واگذاری سه پروژه مهم گردشگری استان به هلدینگ آفرینش خبر داد. فعالی گفت: هتل ارگ راین، خانه بانگ توکلی و خانه اوشی دری سه پروژه مهم گردشگری و صنایع دستی است که توسط هلدینگ آفرینش اجرا خواهد شد. وی هلدینگ آفرینش را یک سرمایه گذار قوی توصیف کرد و اظهارداشت: به دنبال توسعه فعالیت ها با این هلدینگ هستیم. ما آمادگی هرگونه همکاری را با ایشان داریم.

رئیس جامعه هتلداران استان کرمان نیز در بازدید از غرفه هلدینگ آفرینش در نمایشگاه گردشگری کارمانیا گفت: کارهای بزرگی توسط این هلدینگ در کرمان در حال انجام است. بهرامی با اشاره به پیشینه خیریه مشیز در استان کرمان تصریح کرد: استان کرمان به سرمایه‌گذاران بزرگی همچون هلدینگ آفرینش نیازمند است.

ندایی مدیرکل

تسهیلات وزارت گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی، فعالی مدیرکل این سازمان در استان کرمان، بهرامی رئیس جامعه هتلداران استان کرمان، معین زاده نائب رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی، جاوید سبحانی مدیر کل بوتیک هتل کاروانیا و مدیران هتل های ایرانگردی و جهانگردی شهرهای سیرجان، رفسنجان، کرمان و بم مهمانان غرفه هلدینگ آفرینش بودند.