بازدید گسترده از خانه هوشمند هِموند در نمایشگاه صنعت ساختمان

یکی از شرکت‌های جوان در حوزه کسب و کار نوین که در نمایشگاه صنعت ساختمان امسال با استقبال بسیار خوبی مواجه شد، شرکت «خانه هوشمند هِموند» بود که از زیرمجموعه‌های موفق هلدینگ آفرینش محسوب می‌شود و در زمینه هوشمندسازی ساختمان و اینترنت اشیاء فعال است. نمایشگاه ساختمان در اصل مهم‌ترین عرصه نمایشگاهی برای هِموند محسوب می‌شود و به همین دلیل این شرکت با تمام توان در نمایشگاه امسال حاضر شد.

 

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، از پنج شنبه ۱۲م تا یکشنبه ۱۵ مرداد در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شد. این نمایشگاه، پرمخاطب ترین نمایشگاه تخصصی در ایران، مهم ترین رویداد سالانه صنعت ساختمان ایران و از پرمخاطب ترین نمایشگاه های داخلی است که در 23مین دوره ی برگزاری خود، یکی از بی سابقه ترین رکوردهای بازدیدکنندگان را ثبت کرد، به گونه ای که ترافیک سنگین خیابان های اطراف نمایشگاه در ساعات برگزاری، چالش های جدی را برای مدیریت شهری و پلیس راهور ایجاد کرد.

شرکت HEMOND در چهارمین حضور پیاپی خود در نمایشگاه صنعت ساختمان، از محصولات و خدمات جدید خود رونمایی کرد. این حضور با توسعه کمی و کیفی سبد محصولات، و همراه با توسعه ی غرفه شرکت انجام شد که موجب شد نگاه توأم با تردید نسبت به یک برند نوظهور در صنعت خانه هوشمند به نگاهی بااطمینان به یک برند پیشرو در صنعت خانه هوشمند تبدیل شود. همچنین حضور قدرتمند برند HEMOND همزمان با عدم حضور بسیاری از شرکت های خرد صنعت خانه هوشمند در نمایشگاه و قرار گرفتن خانه هوشمند HEMOND در کنار کمتر از 6 برند خانه هوشمند ایران، موجب ارتقای بیش از پیش جایگاه برند HEMOND نزد بازدیدکنندگان، فعالان حوزه خانه هوشمند و سازندگان ساختمان شد.

در این نمایشگاه غرفه ی HEMOND میزبان حدود 7000 بازدید کننده تخصصی شامل فعالان حوزه برق، تاسیسات، ساخت، خدمات ساختمان، تولیدکنندگان لوازم خانگی و تجهیزات صنعتی، فعالان خانه هوشمند، فروشگاهداران لوازم و تجهیزات برق ساختمان، معماران و فعالان دکوراسیون ساختمان، انبوه سازان و سازندگان متوسط و خرد بود که از دل آن بیش از 800 سرنخ خلق شد که لازم است بعد از نمایشگاه تا حصول نتیجه فروش پیگیری شوند

در کنار رونمایی از محصولات جدید،  ایجاد ارتباطات گسترده با فعالان صنعت ساختمان، به ویژه فعالان بازار هوشمندسازی ساختمان برندسازی از HEMOND به عنوان یک بازیگر مهم داخلی در صنعت خانه هوشمند، نزد حاکمیت، فعالان بازار هوشمندسازی و شرکت های فعال در صنعت ساختمان و لوازم خانگی، رونمایی از پلتفرم بومی اینترنت اشیاء HEMOND ، برگزاری جلسات B2B از جمله با مدیران شرکت های گلدیران، داتیس، کانون انبوه سازان ایران، قائم مقام مدیرعامل شرکت همراه اول در امور پروژه برج های همراه شهر همراه اول، و جمعی دیگر از سازندگان مطرح ساختمان در ایران و در نهایت، دریافت سفارشات و خلق سرنخ های فروش، از مهم ترین دستاوردهای حضور HEMOND در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان بوده است.